Penzion Pod Rohlednou  -  přeskočit na navigaci

EN Nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací se nachází v obci Vrbice, která byla v roce 2004 vyhlášena vesnicí roku v královehradeckém kraji. Leží v podhůří Orlických hor v malebném a čistém prostředí, které je jako stvořené pro strávení klidné i aktivní dovolené v Čechách. Nad penzionem se majestátně tyčí 35 m vysoká celodřevěná rozhledna (445 m.n.m.) z roku 2005, která je vyhledávanou turistickou atrakcí blízkého i vzdáleného okolí.
 

Pro naše hosty je k dispozici například večerní bar, praskající dřevo v krbu, příjemné prostředí, bohatý výběr tuzemských značkových vín nebo originální míchané nápoje vám vykouzlí neopakovatelnou atmosféru. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase, kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít zahradní gril nebo přírodní ohniště. Vaše děti dozajista ocení prostornou zahradu.

Stravování ve stylové jídelně je pro naše hosty zajištěno formou plné penze, nebo polopenze. Snídaně jsou formou švédského stolu. Nabízíme jak evropskou tak i ryze českou kuchyni. Pobyt je možno objednat také pouze se snídaní.

Nabízíme Vám komfortní pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, Váš víkendový pobyt či pracovní setkání.

Celý objekt penzionu je nekuřácký.
 
Ubytování s domácími mazlíčky není možné.
 

EN Draestrud fer magna con etol velut nonse.   dolore er secte feuisim vent amet luptat. vullan elit auoreetuer

€ 2.00

EN Draestrud fer magna con etol velut nonse. dolore er secte feuisim vent amet luptat.vullan elit auoreetuer

 
 

Navigace 
Výběr jazykových mutací
Kategorie
 

NON-STOP CONTACT

+420 603 726 531
+420 494 547 268


PiXOLO